I skończyło się znalezieniem i podjęciem handlu tuż nietoperza na USD / CHF. Na rynku właśnie powstał obszar wsparcia na 0.92071 i został ponownie sprawdzając je ponownie na 2:25 (EST) świecznika. Wziąłem opcję call na ponownym naciśnięciem poziomie o 2:30 świecy i zobaczył, że stopniowo przesuwać na moją korzyść. Pomyślałem, że zacznę rano się z wygranej handlu, ale okazało się błędne. W ciągu zaledwie pięciu minut, aby przejść i przez prawie siedem oczek, pomyślałem, zwycięzca będzie miał, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że godzina jest zwykle tak spokojny pod względem wielkości rynku i ruchu. Niemniej jednak, opcjeonline 02:40 (zamknięcie) świecy padł ciężko mi przez punkt wejścia i skończyło się z dwóch pip strat.

W wyniku ostatniego handlu, pomyślałem para może być wprowadzenie tendencji spadkowej na rano. Więc zacząłem rozważa 0.92071 dla opcji put, a transakcje Pullback do wsparcia lub oporu dzieje z ogólnym trendem są moje ulubione handlu set-up. Cena tak dalej w dół i uderzył w dno .091922 przed odtworzyć z powrotem do 0.92071. Cena poszła w prawo przez poziom na swoim pierwszym kontakcie przed powrotem przez z podobnym męstwa na następnej świecy.

Choć w wielu przypadkach nigdy nie biorę konfiguracji próbnych, które nie działają tak, jak chcesz je – to znaczy, odrzucając dotyk poziomie i zamknięcia poniżej – ten Id? do sklepu był wyjątkiem. Mimo, że nie był to wpis czysto w cenie miałem oznaczone off (0.92071), wciąż miałem zaufanie oczekując na rynku, aby przejść z powrotem w dół, przynajmniej czasowo. USD została w tyle w stosunku do CHF cały ranek, a rynek już odtworzone z powrotem do poziomu wrażliwego na rynku. Więc na 4:00 świecznika, gdy cena osiągnęła maksymalnie wysoki poprzedniej świecy – 0.92084 – Wziąłem opcję sprzedaży. Rynek spadł poniżej poziomu oporu 0.92071 jak się spodziewałem i miałem cztery-pip wygranej handlu.

Cena końcu zrobił http://www.opcjeonline.com/ wyłom 0.92071 do up-side przed 5 rano EST i podszedł do 0.92160. Poziom ten był również służył jako punkt oporu tuż po 2 nad ranem. Później rynek wrócił się i tworzą większe dno na 0.92013. W związku z tym, miałem oba poziomy – 0.92160 i 0.92013 – traktowane jako opcja put opcji połączeń i obszarów set-up, odpowiednio. Zważywszy, że żadne codziennie przeguby lub linie Fibonacciego retracement były w grze dzisiaj, aby pomóc mi znaleźć miejsca na rynku w handlu, musiałem polegać na samych danych dotyczących cen, aby moje decyzje handlowe.

To rzeczywiście zajęło mi ponad cztery godziny przed udało mi się znaleźć mój następny set-up do handlu. Cena już wiły w tym 15-pip kanału w tym czasie bez ponownego testowania zarówno poziom cen. Na rynku było ponowne dotknięcie 0.92160 od 8:25 świecy. Jednak o 8:30 amerykańskie dane bezrobotnych miały zostać zwolniony, a to jest konieczne, zawsze pozostaje w pełni świadomy ewentualnych ogłoszeń prasowych i pozostają z transakcji krótkoterminowych podczas tych okresów. To zasadniczo 50-50 hazard, ponieważ sygnały techniczne często nie są brane pod uwagę w czasie prasowej.

Niemniej jednak, kiedy liczba nowych bezrobotnych Super link zostały wypuszczone, ich liczba wzrosła w stosunku do poprzedniego czwartku po słabszym niż oczekiwano tygodnia na rynku pracy w Stanach Zjednoczonych. W rezultacie, ponieważ liczba wzrosła (bez pracy, a bardziej Ness złe), było negatywne wiadomości dla gospodarki USA, a więc oczekiwano spodziewany spadek USD. Po tym, poczułem się pewnie w zachowaniu mój plan podjęcia opcji put na kolejnym naciśnięciem 0.92160. Rynek porusza się nieco szybciej w tym punkcie, więc rzeczywiście dostał w handlu kilka pestek niższej niż gdzie bym chciał najlepiej, ale wciąż miał 13-pip zwycięzcę przez wygaśnięcia. Okazało się to być bardzo solidne dzięki handlowych wobec rosnącego wolumenu na rynku w reakcji na dane bezrobotnych roszczeń. I znowu, nie był handel wiadomości tutaj. Ja po prostu handel moi samą strategię techniczne podane podstawowe czynniki sprzyjały zamierzonym kierunku moim kierunku.

Moim następnym handlu wrócił w dół na 0.92013. W tym czasie dane bezrobotnych został zwolniony dwadzieścia minut to ciekawe temu. Zazwyczaj, gdy ważne wiadomości z rynku pracy jest zwolniony, przerwy na rynku w jednym kierunku przed odzyskania część strat lub zysków około 15-20 minut po ogłoszeniu. W tym przypadku rynek testował poprzedni wsparcia, było dwadzieścia minut po informacji prasowej, a „Morning Star“ odwrócenie trendu spadkowego wzór formował się sugerować ruch do góry. Więc na 8:50 świecy, na około 0,92013 pobliżu Open świecznika za wziąłem opcję kupna. Ten handel wygrał osiem oczek.

Moja ostatnia handlowa dnia przyszedł na 9:05 świecy. Cena wymyślił i odrzucone 0.92160 znowu na 9:00 świecznika, weryfikacji jego dalszego wykorzystania jako poziom oporu. Więc wziąłem opcję put na dotyk 0.92160 na poniższym świecy i miał ładny, łatwy zwycięzca pięciu PIP.

Proszę tutaj dać mi znać, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub komentarze. Sprawdzić forum regularnie, więc zawsze będę co w mojej mocy, aby powrócić niczego skierowane w moją stronę tak szybko jak to możliwe. Ponadto, jeśli

Comments are Closed on this Post