Ten artykuł jest przeglądem o binarnej opcji wymiany & nbsp; GFT

.

Firma

A światowy lider w & nbsp; handlu detalicznego i handlu online. Wiele lat w branży i Kliknij Informacje regulowany przez FSA. Mają biura w USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Japonii, & nbsp; ans Singapur. Oferują one opcje binarne (działają jak wymiana), CFD oraz spread betting. Oferują one konta demo bez depozytu.

Aktywa

Działają one jak zamian za opcje binarne. Oferują one par forex, towary, indeksy i ekonomiczne wydarzenia. High / Low, dotykowy / Nie dotykowym i drabiny są opcje, które można podjąć.

Czas ważności

Można znaleźć 5 minut, 20 bezpo?rednio do testu minut, godzinę, cztery godziny i dziennego czasu wygaśnięcia ich opcji.

Na zrzucie ekranu powyżej można zobaczyć, jak wyglądają zawody w swojej platformy (the DealBook)

Wypłata

Jak działają one jak zamian za opcje binarne wypłata nie jest czymś standardowym. Jeśli kupisz umowę na początku trzeba zapłacić około 50 dolarów i to daje 100% wypłaty, ale można też znaleźć kontrakty na poziomie 70 dolarów lub $ 4 na przykład.

Wycofanie / depozytu

Wady

Nie mogę znaleźć wady w tym pośrednika. Nie http://www.opcjeonline.com/opteck/ jest profesjonalizm i przejrzystość. Trzeba zdać wywiad przez telefon w celu otwarcia konta z nimi. Jedyny raz miałem problem z nimi było około miesiąc temu, kiedy usterka w platformie wykonane jedno z moich transakcji OTM bo zegar nie zamyka się regularnie. Rozmawiałem tutaj z nimi i byli mili & nbsp; ale nie mam zrzut ekranu, aby to udowodnić. Można znaleźć usterki w każdym maklera, to nie jest mój punkt widzenia, chciałem tylko powiedzieć, jak to się stało. Polecam je, bo to jeden z najbardziej profesjonalnych Brokers widziałem przede wszystkim, jeśli jesteś fanem Opcje binarne Exchange.

Comments are Closed on this Post